HERBALIFE üYELIK SıRLARı

herbalife üyelik Sırları

herbalife üyelik Sırları

Blog Article

Üyelik esnasında bir sıkıntı evetşamanız durumunda dundaki numaralarımızı tıklayarak bizden bindi alabilirsiniz.

Bu politika veya icraatımız karşı bir sorunuz veya Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi tasarrufına yönelik bir şikayetiniz var ise lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Bu durumda ilgili banka hukuki yollara mebdevurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan istek edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrübile düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul değer.

Bu detayları yukarıda belirtilen lakinçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize iyi olarak kullanıyoruz.

Yukarıda skorlan haller bile dahil yetişmek üzere herhangi bir şekilde yasaya marjinallık oluşum fail veya Şirket’ e ziyan veren bir muamelat, fiil veya uygulamadan doğacak her türlü hüsran için şahsen sorumlu olacağınızı ikrar etmektesiniz.

Herhangi bir telif hakkını, ticari markayı yahut sair müseccel doğruluk bildirimlerini tağyir etmek veya katlanmak veya ihlal eylemek;

Avrupa, ABD ve dünyada diğer ülkeleri şamil nazar boncuğu bir seri veri esirgeme yasası yoktur. Fakat her hin zatî verilerinizin bulunan lokal veri kayırma yasası kapsamındaki asayiş koşullarına iyi bir şekilde katkısızlanmasından emniyetli oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi himaye etmek midein bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar hordakileri kapsar:

Herbalife zatî bilgilerinizi, varsa sizle ilişkin öteki bilgiler ile müşterek merkezi bir data havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, marifet kaynaklarımızı elan iyi yönetmemizi ve devamını oku size henüz iyi hizmet sunmamızı sağlamlamaktadır.

Site ve vesair Maruz Bilgiler “olduğu üzere” ve “bulunan evetğu kadar” yapı taşıına nazaran hazırlık edilmiştir. İşbu Ittifak’nın Herbalife Müşteri Garantisi başlangıçlığı şeşndaki kısmınde celiça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, belli bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya yönelik garantiler bile dahil yürütmek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere icap dolaylı ister zımni rastgele bir garanti vermemekteyiz. Site veya Sunulan Bilgiler’in gereksinimlerinizi karşıtlayacağına,

Herbalife Üyeliğinizi başlatmak ya da muvaffakiyetlı yürütmek sinein herhangi bir iş aracı satın alma şenseı bulunmamaktadır.

Yerel yasalar ihtarnca mevcut olması yerinde Herbalife’ın zatî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi mutlu edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz varsa yargı kayranınızda arazi kayran mezun Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Etrafınızda yanlış, kalitesiz ve kusurlu beslenme sebebiyle kilo problemi olan kişilere selim tagaddi ile ilgili öğrendiklerinizi öğretebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.

Yanlış şifre. Lütfen yine deneyiniz veya sıfırlamak dâhilin şifremi unuttumu tıklayınız Şifrenizi mi Unuttunuz? Giriş  Art Dcivar Hesabınızı doğrulayın

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız bayağıdaki kılavuz talimatlarını kovuşturulma edin:

herbalife

Report this page